Pośpiech, przytłoczenie i niepewność zabijają kreatywność i produktywność: „z pustego i Salomon nie naleje”...

Odzyskaj energię, żeby mieć jasny umysł, pewnie podejmować decyzje oraz mieć siłę do działania.

W ramach projektu Kwadrans na Balans dzielę się sprawdzonymi praktykami rozwojowymi (ćwiczeniami, inspiracjami), które zgromadziłam przez prawie 5 lat praktyki terapeutycznej i profilaktycznej skoncentrowanej na wspieraniu optymalnego funkcjonowania psychicznego, które pomagają skutecznie zarządzać energią mentalną.

Złap równowagę i działaj kreatywnie i produktywnie 😊.

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp wszystkich sprawdzonych i skutecznych, praktyk rozwojowych.

Wystarczy, że zarejestrujesz się raz, a informacje o nowo udostępnianych praktykach otrzymasz bezpośrednio na swój adres mailowy.

Baza dobrych praktyk rozwojowych

Trudne, stresujące sytuacje stają się czasami jeszcze trudniejsze przez obwinianie siebie lub innych za to „co się stało” albo „co się nie stało”. Ta praktyka została zaczerpnięta z psychologii pozytywnej. Posłuchaj nagrania audio aby lepiej radzić sobie w takich sytuacjach. Odzyskaj wewnętrzny spokój i siłę.

3 dobre rzeczy z każdego dnia - przypomnij, zapisz i baw się dobrze. Ta skuteczna praktyka została również zaczerpnięta z psychologii pozytywnej. Trenuj koncentrowanie się nie tylko na problemach i poczuj się lepiej :).

Masz coś do zrobienia, a nie możesz się za to zabrać? Może to drobne zadanie a może większy cel? Obejdź tą przeszkodę uruchamiając wyobraźnię, która pomoże Ci zrobić to co chcesz.

Jedna z prostszych i najbardziej skutecznych technik pomagających opanować stres i emocjonalne wzburzenie.

Znajdowanie w życiu sensu, tego co daje poczucie, że warto żyć, to jeden z najważniejszych czynników dobrego i szczęśliwego życia.

Zobacz na własne oczy jakie Twoje życie potrafi być pełne wartości, dobra, miłości, piękna …

Super prezent na który stać każdego.