badacz, wykładowca, nauczyciel, trener, konsultant

z wykształcenia doktor psychologii, ekonomista, dyplomowany coach i muzykoterapeuta

Co robię?

 

Odkrywam, badam i eksploruję sposoby twórczego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, wykorzystując interdyscyplinarne podejście (ekonomia, psychologia, filozofia, sztuka).

Jako ludzkość mamy obsesję na punkcie produktywności, innowacyjności i szybkiego wzrostu. Czy dzięki temu żyje nam się lepiej? Jeszcze na żadnym etapie rozwoju cywilizacji nie byliśmy tak masowo zagonieni, przytłoczeni, zestresowani i nieproduktywni jak obecnie.  Bo jakość wynika nie z „szybciej i więcej” ale „mniej i adekwatnie”.

Fascynuje mnie to jak działa ludzki umysł. Od kilkunastu lat zajmuję się naukowo i praktycznie relacjami między strategiami myślenia, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji a jakością życia. Jako muzykoterapeuta, w praktyce szkoleniowej korzystam z muzyki jako bodźca wspomagającego kreatywność, komunikację oraz optymalne funkcjonowanie (well – being).

Wierzę w „głębszy sens tego wszystkiego”, lubię prostotę, improwizację fortepianową, śpiewanie nie tylko pod prysznicem i zapierające dech w piersiach wędrówki górskie (zapierające z zachwytu, nie zmęczenia 😊).

Stosuję podejście interdyscyplinarne czerpiąc wiedzę z ekonomii, psychologii i sztuki. Obserwuję jak działają praktycy osiągający mistrzostwo i ponadprzeciętne rezultaty w swoich dziedzinach. Łączę wiedzę opartą na dowodach naukowych (Evidence Based Approach) z wizjonerską kreatywnością.

Uczę jak równoważyć logikę i wyobraźnię, rozum i serce oraz rozwiązywać problemy i podejmować decyzje w oparciu zarówno o twarde dane pochodzące z badań rynkowych i naukowych jak i oryginalne, intuicyjne, kreatywne i innowacyjne pomysły.

Mam za sobą ponad 1300 godzin pracy szkoleniowej, terapeutycznej i coachingowej oraz kilkunastoletnie doświadczenie pracy w korporacji jako menedżer produktów, projektów i zespołów.

Uczę jak uruchomić własną kreatywność i uważnie słuchać aby transformować blokady w konstruktywną energię do działania i skutecznie rozwiązywać problemy osobiste, społeczne i biznesowe, osiągając prawdziwe sukcesy.

Bo prawdziwy sukces - dający głębokie poczucie spełnienia, to efekt dobrych decyzji. Podejmowanych nie „pod wpływem”, nie „po omacku” ale w głębokim kontakcie ze swoją wewnętrzną mądrością i twórczą mocą.

spróbuj INACZEJ - wykreuj rozwiązanie, którego naprawdę potrzebujesz

umów się na bezpłatną konsultację on-line