Kim jestem?

 

Pomagam przedsiębiorcom, liderom i ludziom w organizacjach twórczo rozwiązywać problemy i pewnie podejmować dobre decyzje aby mogli działać w pełnym dobrostanie - swobodnie i skutecznie.

Fascynuje mnie to, jak działa ludzki umysł. Od kilkunastu lat zajmuję się naukowo i praktycznie relacjami między strategiami myślenia, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji a jakością życia. Jako muzykoterapeuta, w praktyce szkoleniowej korzystam z muzyki jako bodźca wspomagającego optymalne funkcjonowanie (well - being), kreatywność oraz komunikację.

Pracuję z osobami, które mają dość codziennego miotania się, odgrywania ról, ciągłych kompromisów i chcą działać w taki sposób, który sprzyja wzrostowi i biznesu i ludzi. Współpracuję z firmami, które są otwarte na innowacje poprawiające jakość życia ludzi - i klientów i pracowników.

Mam za sobą ponad 1300 godzin pracy szkoleniowej, terapeutycznej i coachingowej oraz kilkunastoletnie doświadczenie pracy w korporacji jako menedżer produktów, projektów i zespołów.

Wierzę w „głębszy sens tego wszystkiego”, lubię prostotę, improwizację fortepianową, śpiewanie nie tylko pod prysznicem i zapierające dech w piersiach wędrówki górskie (zapierające dech z zachwytu, nie zmęczenia 😊).